Dynapac roller light

Ľahké hutniace stroje

Ľahké hutniace stroje Dynapac sú využiteľné pre všetky vaše projekty. Naše hutniace pechy umožňujú manévrovanie s vysokou presnosťou v tých najnáročnejších podmienkach. S našimi jednosmernými a reverzibilnými vibračnými doskami môžete hutniť malé stiesnené priestory ako aj veľké otvorené plochy. Náš tandemový vibračný valec zabezpečí dokonalý povrch na pôde a asfalte. Náš rádiovo ovládaný priekopový vibračný valec je univerzálny stroj, ktorý zaručí bezpečnosť pri obsluhe. Ľahké hutniace stroje vždy majú čo ponúknuť pre všetky úlohy a budú perfektným doplnkom vašej flotily.

Dynapac roller drum

Jednobehúňové vibračné valce

Sortiment malých a stredných vibračných valcov Dynapac sa používa na zhutňovanie všetkých druhov podkladových vrstiev s výnimkou rockfilu. Zemné vibračné valce sú vhodné pre väčšinu typov stavieb ciest, letísk, stavieb priehrad, prístavných projektov a priemyselných stavieb. Vibračné valce veľkých rozmerov sa používajú pre veľmi široké spektrum aplikácií. Hrúbka a trieda ocele behúňa sú prispôsobené na zhutňovanie rockfilu, hoci vibračné valce sú známe aj pre svoj vynikajúci výkon pri iných typoch podkladových materiálov. Na zhutňovanie súdržných zemín je k dispozícii špeciálna verzia s ježkovým behúňom (PD).

Dynapac roller double

Tandemové vibračné valce

Rad tandemových asfaltových valcov Dynapac zahŕňa stroje od najmenšieho valca pre opravné práce až po veľké stroje pre najväčšie stavby. Odvibrované platformy obsluhy, otočné sedadlá pre lepšiu viditeľnosť, logicky usporiadané ovládacie prvky a ochranné konštrukcie chrániace pri prevrátení (ROPS) prispievajú k ovládateľnosti, ergonómii a bezpečnosti obsluhy.

Dynapac roller double drum

Ručne vedený vibračný valec

SKÚŠANÉ A TESTOVANÉ - Ručne vedený dvojitý vibračný valec Dynapac s plynulo regulovateľnou reguláciou rýchlosti je presne to, čo potrebujete pre dokonalý povrch na podklade a asfalte. Výkon je zaručený vďaka excentru zabudovanom v oboch behúňoch a schopnosti zvládnuť svahy až do sklonu 40%. Je vybavený bezpečnostnou odvibrovanou rukoväťou a elektrickým štartom, náš DTR je bezpečná a ľahká voľba.

Dynapac roller combi

Kombinované valce

Vibračné valce verzie kombi sú namiesto vibračného bubna vzadu vybavené štyrmi gumovými pneumatikami. Gumové kolesá sú poháňané v pároch samostatnými hnacími motormi, čím sa minimalizuje riziko poškodenia novo položenej asfaltovej zmesi pri ostrých zákrutách. Gumové kolesá zaisťujú hustejšiu a hladšiu plochu na asfalte, čo je niekedy potrebné.

Dynapac roller steel

Statické valce

Dynapac CS1400 je moderný kĺbový statický valec s tromi bubnami s rovnakým statickým lineárnym zaťažením a priemerom bubna na všetkých behúňoch. Valec pokryje položený asfalt v celej jeho šírke. Dynapac CS1400 sa používa predovšetkým na zhutňovanie asfaltu, keď má povrch typickú hrúbku do 50 mm, v závislosti od tuhosti asfaltovej zmesi a prevládajúcich poveternostných podmienok. Stroj je vhodný pre stredne veľké a veľké aplikácie. Je ideálny na použitie v oblastiach, kde nie sú vhodné vibrácie, napríklad v oblastiach v blízkosti starých budov a na mostoch.

Dynapac roller pneumatic

Pneumatické valce

Dynapac vyrába kompletný sortiment pneumatikových valcov. Všetky ponúkajú vysoký výkon, jednoduchosť a univerzálnosť. CP1200 má exkluzívny modulárny systém pre prídavné závažia, obsahujúci uzavreté zásobníky pre vodu alebo piesok, ktoré umožňujú presnú vizuálnu kontrolu zaťaženia kolies. Valec sa používa na zhutňovanie asfaltu na uzatvorenie jeho štruktúry pri hutnení. Používa sa tiež na zhutnenie podkladov a stabilizačnej zmesi. CP2100 a CP2700 sa používajú hlavne v spojení s inými asfaltovými valcami na plošné utesnenie. Vďaka ich vysokej hmotnosti ich možno nasadiť aj na zhutňovanie podkladových vrstiev.

Dynapac CA3500D

Dynapac CA3500D

Model:  zemný valec (12,1t)

Dynapac CA4000D

Dynapac CA4000D

Model:  zemný vale (13,3t)

Dynapac CC3300

Dynapac CC3300

Model:  tandemový vibračný valec (9,1t)

DYNAPAC CA1300D

DYNAPAC CA1300D

Model:  zemný valec (4,8t)

DYNAPAC CC1200 VI

DYNAPAC CC1200 VI

Model:   tandemový vibračný valec (2,6t)

DYNAPAC CC1100 VI

DYNAPAC CC1100 VI

Model:  tandemový vibračný valec (2,4t)

DYNAPAC CC1300 VI

DYNAPAC CC1300 VI

Model:  tandemový vibračný valec (3,9t)

DYNAPAC CG2300

DYNAPAC CG2300

Model:   pivot tandemový vibračný valec (8,3t)