Dynapac paver city

Mestské finišery

Mestké finišery Dynapac sú ideálne pre prácu na mestkých komunikáciach ale je možné ich využiť aj na väčších stavbách. Vďaka svojmu výkonu do 350 ton/hod a šírke pokládky od 0,70 m do 4,70 m sú tiež vhodné pri prácach na opravách cestných komunikácii. V porovnaní s veľkým finišerom je SD1800 ekonomicky vhodnou voľbou finišera, ktorý poskytuje primeraný výkon a kvalitu práce. Tiež kvalita pokládky je prakticky rovnaká ako pri veľkých finišeroch. Takže pokiaľ nepotrebujte klásť asfalt na väčšie šírky mestký finišer je vďaka nižšej spotrebe pohonných hmôt ale aj vďaka nižším kapitálovým nákladom správna voľba.

Dynapac paver compact

Kompaktné finišery

F1200 je navrhnutý pre spoločnosti ktoré potrebujú finišer pre opravy ciest, výstavbu cyklistických chodníkov, parkovísk a iných menších asfaltových plôch. Kompaktné finišery sú navrhnuté tak aby poskytovali maximálnu kvalitu pokládky pri najnižších prevádzkových nákladoch, so zameraním na jednoduchú obsluhu, servis a údržbu. Výborná kvalita pokládky je dosiahnutá vysokou hmotnosťou pracovnej lišty s hutniacimi pechmi. Finišer je vďaka svojim kompaktným rozmerom a pracovnej lište s veľkou variabilitou (od 0,30 m do 3,10 m) možné použiť pri rôznych prácach. K dispozícii sú tiež rôzne špeciálne výbavy ako napr. diaľkové ovládanie.

Dynapac paver large

Veľké finišery

Veľké finišery Dynapac sú výsledkom niekoľko dekád vývoja, neustáleho zlepšovania a zbierania informácii. Počas vývoja sme sa zamerali na proces a kvalitu pokládky, ako aj na zvyšovanie spoľahlivosti strojov. Sú navrhnuté tak aby zodpovedali vašim požiadavkam na presnosť, efektivitu a ergonómiu. Rada veľkých finišerov Dynapac Vám ponúka najširšie portfólio rôznych prevedení: pásové alebo kolesové finišery, elektrické alebo plynové vyhrievanie pracovnej lišty, štandardné alebo vysokokapacitné prevedenie finišera, rôzne výkonnostné triedy finišerov. Štandardom je systém Eco Mode, pre úsporu pohonných hmôt, alebo jeho rozšírená verzia VarioSpeed. Všetky finišery sú navrhnuté podľa jedného konceptu, tak aby bolo ich ovládanie, údržba a servis čo najjednoduchšie.

Dynapac F1800W

Dynapac F1800W

Model:  mestský finišér 0,7- 4,7 m

Dynapac SD2500C

Dynapac SD2500C

Model:  veľký finišér 2,0- 9,0 m

Dynapac SD2550CS

Dynapac SD2550CS

Model:  veľký finišér 2,0- 14 m

DYNAPAC S100

DYNAPAC S100

Model:  ručne vedený finišér 0,5-1 m

DYNAPAC F80W

DYNAPAC F80W

Model:  mini finišér 02,5-1,65 m

DYNAPAC F1200C

DYNAPAC F1200C

Model:  mestský finišér 0,3-3,1 m