Ručne vedený finišér Dynapac S100 špeciálne vyvinutý pre prácu v stiesnených priestoroch.

24 máj 2021 < Posledné správy

Ručne vedený finišér Dynapac S100 špeciálne vyvinutý pre prácu v stiesnených priestoroch.

Vznikol ako reakcia na požiadavku trhu na zvýšenie efektivity práce, kedy už viac nie je potrebné, aby stroj obsluhovali viacerí ľudia pri veľkej fyzickej záťaži.

Našu flotilu, ktorá je na Slovensku k dispozícii, plánujeme rozšíriť aj o najmenší ručne vedený finišér S100. Je navrhnutý na použitie v relatívne malých a stiesnených priestoroch.

Pomáha vám dosiahnuť konzistentné výsledky tým, že umožňuje presné nastavenie výšky a toku materiálu. Zažijete novú úroveň komfortu obsluhy vďaka otočným kolesám a všetkým ovládacím prvkom umiestneným na dosah ruky.

Dynapac S100 je samohybný finišér vyrobený na pokladanie asfaltu, kameniva a základných materiálov za horúca.

Dve hnacie kolesá spolu s otočným kolesom uľahčujú manévrovanie. Materiál môžete vysypať priamo z nákladného vozidla a prácu môžete vykonať iba s jedným operátorom.

Výsledok – absolútna spokojnosť.

PRVOTRIEDNY KOMFORT

Hlavným cieľom Dynapac S100 je komfort obsluhy. Rieši jednu z hlavných výziev – muskuloskeletárne choroby v dôsledku ťažkej namáhavej práce. Ovládacie prvky spredu a zozadu umiestnené na ovládacej rukoväti uľahčujú operátorovi pohyb k materiálu z bodu do bodu. Otočné kolesá sú špeciálne vyrobené na vykonávanie týchto rýchlych pohybov a nastavovanie v stiesnených priestoroch.

Operátor sa teda zameriava skôr na to, aby vykonal svoju prácu, než aby sa snažil fyzicky presunúť ťažkú ​​zmes.

KONZISTENTNÉ A HLADKÉ VÝSLEDKY

Lišta s trojstupňovou reguláciou prietoku vám umožňuje kontrolovať množstvo položeného materiálu. Zahrieva sa pomocou energie z výfuku motora, ktorá udržuje zmes v teple.

Pre presné nastavenie výšky asfaltového koberca, je model S100 vybavený dvoma hydraulickými valcami. Tieto valce je možné ovládať nezávisle od rukoväte a používajú sa na reguláciu výšky asfaltového koberca.

RÝCHLO A ĽAHKO

S100 je poháňaný motorom Honda. S vlastným pohonom ho môžete rýchlo a ľahko premiestňovať z miesta na miesto.

Kompaktná veľkosť zariadenia uľahčuje prácu v stiesnených priestoroch. Otočné kolesá umožňujú rýchle manévre a vďaka nízkej hmotnosti sa S100 dá ľahko prenášať.